ІНТЕНСИВ

з упаковки профілю та підготовки до реклами
Старт потоку: Серпень
Як сформулювати свої конкурентні переваги так, щоб ваші цільові клієнти захотіли купувати саме у вашому Інстаграмі
ДЕТАЛЬНИЙ
ПРАКТИЧНИЙ
ЗРОЗУМІЛИЙ
ДЕТАЛЬНИЙ
ПРАКТИЧНИЙ
ЗРОЗУМІЛИЙ
ДЕТАЛЬНИЙ
ПРАКТИЧНИЙ
ЗРОЗУМІЛИЙ
Вам потрібен
інтенсив, якщо:
/01
у вас виникають складнощі з позиціонуванням, немає чим виділитись
/02
ви не можете чітко та лаконічно сформулювати свої конкурентні переваги
/03
важко донести потенційним клієнтам, чому варто купувати саме у вас
/04
бажаєте розібратися зі своєю цільовою аудиторією — навчитись працювати із запереченнями та мотивувати замовляти саме у вас
/05
хочете зрозуміти логіку роботи алгоритмів — як формується статистика та від чого залежать охоплення
/06
хочете розробити ефективну стратегію просування свого Інстаграм-акаунту — що, коли і як публікувати
Програма
інтенсиву:
Bonus
АЛЕ ЦЕ ЩЕ
НЕ ВСЕ
При купівлі повної програми ви отримаєте ще 2 бонусні уроки:
  • відеоурок по роботі з блогерами — де шукати, як відбирати, як домовлятися про співпрацю та складати ефективне технічне завдання, за якими параметрами аналізувати ефективність розміщення.
  • чек-лист із безпеки акаунту — усі важливі нюанси, на які слід звернути увагу, щоб профіль не заблокували та не викрали.
Усі учасники інтенсиву долучаються до спільного Телеграм-чату IVANOVA SECRETS із Яною, кураторами та студентами інших курсів, де ми щоденно обговорюємо питання просування
чек лист з безпеки акаунту
спільний телеграм чат з Яною
урок по роботі з блогерами
як проходить
інтенсив:
01
Ви отримуєте доступ до закритої навчальної платформи, де розміщені всі уроки та додаткові матеріали. Сайт адаптований для входу як з мобільного телефону, так і з ПК. Уроки українською мовою, у текстовому та відеоформаті.
02
Старт навчання у серпні, ви отримуєте доступ одразу до всіх матеріалів. Дивитесь їх у зручний час і виконуєте домашні завдання. Якщо виникають питання по матеріалам інтенсиву – пишете в коментарях під уроками, я або куратор відповідаємо вам особисто.
05
Доступ до матеріалів на платформі 4/12 місяців, залежно від тарифу, доступ до Телеграм-чату безстроковий.
04
Пройшовши коротке опитування, ви матимете змогу долучитися до Телеграм-чату, де студенти щоденно отримують підтримку в просуванні бізнесу
03
Серед уроків будуть блоки з тестуванням, щоб ви перевірили, наскільки добре засвоїли матеріал.

Відгуки
про навчання у мене:

Дякую за такий структурований та якісний курс. Моя оцінка 1000/1000 🙂.Це не перше моє навчання у вас, але кожного разу я під великим враженням. Подача, якість матеріалу - все чітко і нічого зайвого. Це дає розуміння, що покращити, в якому напрямку рухатись, що змінити, які гіпотези протестувати.Результати запуску покращилися, є замовлення.Дякую вам за таку чудову можливість якісного навчання 💛 З нетерпінням очікую ваш наступний курс по таргету, націлений на інші цілі - конверсії, повідомлення та лідогенерацію.
Хочу залишити свій відгук ))) це моє друге навчання у Яни + була в клубі пару років, тому мала сумніви чи варто купляти собі цей курс ) Сказати що я задоволена - це зовсім нічого ))) тому що забула такі елементарні речі в настройках що аж соромно 🤭 завдяки курсу нарешті змінила багато речей в самому інстамагазині та запуску реклами! Нарешті запустили рекламу на Польщу 😃 З нетерпінням очікую на курс по ЦА!!! Бо впевнена - буде багато корисної інфо✔️ За курс ставлю 10 із 10 🔥 ОДНОЗНАЧНО )))
Дякую! Курс дуже сподобався, все розжовано, розставлено по поличках. Чудовий зворотній зв'язок.10/10 для мене. За українську 100/100.Я вже до курсу постійно запускала рекламу. Та зараз навчилась правильно аналізувати результати і застосовувати ще купу цікавих фішок. На даний момент важко говорити про результати в цифрах, адже зараз етап застосування знань на практиці і експериментів. Сподіваюсь, завдяки Вам, вони будуть вдалими.
Яно, щиро вдячна вам за ті знання та віру в кожного учня) хоч це не перший мій курс, і за плечима клуб і його статті, але в кожному джерелі я черпаю ще більше корисної інформації.
Хоч я давно практикуючий спеціаліст, інколи мені не вистачало знань для ефективного просування. І вже з першої моєї кампанії, запущеної під час навчання, є результати які мене дуже задовольняють.Вітаю всіх з завершенням курсу!...Дивитися повний відгук
Доброго вечора. Хочу залишити свій відгук про курс:) Насамперед хочу сказати, що дуже давно стежу за Яною, і давно мріяла потрапити до неї на курс. Я неймовірно рада, що не прогадала, тому що залишилась дуже задоволена! Завдяки курсу, я нарешті почала розуміти, що таке взагалі ця реклама, я розібралась у ads manager і тепер з розумінням дивлюсь на результати:)) Зараз планую переглянути курс ще раз і більш ретельно пробувати все на практиці...Дивитися повний відгук
Дуже дякую за цей курс, я в захваті! Інформація структорована і все пояснено до деталей, покроково кожна дія. Я починаю з 0 і мені вже не страшно запускати рекламу, бо в мене вже є хороша база в результаті курсу. Конкретних результатів ще немає, але я впевнена, що з часом доповню свій відгук конкретними показниками. Однозначно 10 з 10. Я вже чекаю на наступні курси від вас)
Добрий вечір! Яно, мені аж трохи сумно стало від того, що більше немає що дивитись та курс закінчився( Хочу сказати велике дякую за таку цінну та структуровану інформацію, одне задоволення було переглядати та засвоювати інформацію. Це однозначно 10 з 10! На практиці поки гарних результатів не було, але кожного дня я йду до цього, приміняючи навички з курсу...Дивитися повний відгук
Дуже рада, що знову пройшла навчання у вас! Адже, якраз прийшов час поновити знання. Дякую за таку можливість!
Дуже сподобалася подача матеріалу, як завжди на висоті, відчувається ваша професійність.
Після перегляду курсу я вже занотувала для себе масу корисних ідей і навіть отримала конкретні результати у вигляді зменшення ціни за клік і збільшення продажів, а застосувала поки що тільки невелику частину почутого.
Буду чекати нових ваших проектів !
Добрий день.
Курс просто вогонь, однозначно 10 балів ваші)Все лаконічно, по суті без води і рожевих окулярів.
Дякую за кожну надану відповідь під уроками, це допомагає вчасно заповнити пробіли.
Скажу так, що рекламу ще не запускали, але підготовка повним ходом: професійні фото вже зроблені, відео записано, будемо втілювати.
Думаю результат не забариться. Ще раз мега вдячна.
Успіхів вам та вашій команді.
Яно!
Я дуже вдячна вам і команді за створення цього курсу. Результати за перші тижні тестів дуже вразили, почала з'являтись система, план. Що і коли можна спробувати, протестувати.
Більше ніякого хаотичного просування за неймовірні гроші. Мала ціну за підписника раніше і 30 і 40 гривень...Дивитися повний відгук
Тарифи
Доступне безвідсоткове розтермінування на 3 платежі
САМОСТІЙНИЙ
Усі уроки і додаткові матеріали інтенсиву
2 бонусні уроки
Безліміт на питання по матеріалам курсу
Доступ до матеріалів 4 місяці
Чат учасників
9 900 грн
FULL
Усі уроки мінікурсу з продажів
Усі уроки курсу “Сам собі таргетолог”
Безліміт на питання по навчальним матеріалам
Телеграм-чат з підтримкою Яни, кураторів та інших студентів
Доступ до матеріалів 12 місяців
-30%
на пакет з 3 курсів
36700 ̶г̶р̶н̶
24 900 грн
часті
запитання