Старт курсу: серпень 2023
Сам
Собі
таргетолог
Покрокова інструкція з налаштування таргетованої реклами для вашого Інстаграм-акаунту
Підходить для новачків, після якісного освоєння матеріалів досягнете рівня середній, середній+
Забронювати
місце
Вам
потрібен цей курс,
Якщо:
/01
Ви запускаєте рекламу тільки через клавішу «Просувати» і результати вас не завжди радують
/02
Ви втомилися отримувати результат як пальцем в небо, хочете чітко розуміти взаємозв'язок і керувати процесом
/03
Ви хочете розібратися з ads manager, використовувати всі його можливості
/04
Ви хочете підвищити ефективність своїх рекламних кампаній, знизити вартість кліку/заявки
/05
Ви хочете зрозуміти, як грамотно проводити тестування і перестати зливати бюджет
/06
Ви хочете найняти таргетолога і вам потрібна база знань, щоб підібрати нормального фахівця і знати, як контролювати його роботу
/07
Ви хочете запускати рекламу для свого профілю самостійно, заощаджуючи 200-300$+ в місяць на послугах таргетолога
/08
Ви SMM-спеціаліст і бажаєте покращити результати рекламних кампаній своїх клієнтів
Насичена
програма
курсу
16
уроків
теорії, практики та прикладів
/
12
годин
відео з детальними поясненнями
/
9
чек-листів
для щоденного користування
/
100%
досвіду
реального бізнесу
/
Програма побудована таким чином, щоб ви крок за кроком відкривали можливості ефективного таргетингу. Спочатку зрозумієте логіку його роботи, потім побачите приклади, а згодом підготуєте власні рекламні кампанії до запуску. У результаті — навчитеся підбирати, запускати, аналізувати та покращувати вашу рекламу, щоб вона приносила підписників і клієнтів за бажаною ціною.
переглянути програму
Результат після проходження курсу
Ви розумієте логіку роботи системи і не боїтеся жодних оновлень
Ви перестали боятися FB ads manager і є його впевненим користувачем
Ви навчилися проводити тести з мінімальним бюджетом і запускати ефективні рекламні кампанії
Ви вмієте створювати ефективні рекламні макети
Ви можете самостійно, швидко і якісно запускати рекламні кампанії і заощаджувати від 200$/місяць на послугах таргетолога
У випадку делегування - ви говорите з таргетологом однією мовою, вмієте ставити завдання і контролювати їх виконання
Завжди під рукою є чат курсу, де вам допоможуть в разі виникнення питань
ivanova_secrets ✦ ivanova_secrets ✦ ivanova_secrets ✦ ivanova_secrets ✦ ivanova_secrets ✦ ivanova_secrets ✦ ivanova_secrets ✦ ivanova_secrets ✦ ivanova_secrets
Ⓒ2022
Чому варто купити навчання саме у мене?
САМ СОБІ ТАРГЕТОЛОГ 1.0
Таргетинг - досить складна тема, і я не можу не відзначити численні відгуки формату:
Я дійсно вмію чітко і доступно пояснювати складну інформацію і терпляче відповідати на всі 10500 питань.
підприємців

>10000

Моє навчання пройшли більше 7000 підприємців – а це величезний досвід, завдяки якому я знаю типові помилки, проблеми та способи їх вирішення. Тому в курсі тільки найнеобхідніша інформація, з чітким планом дій, конкретними інструментами і сервісами. БЕЗ абстрактної теорії, відірваних від реального бізнесу порад та застарілих рекомендацій.
інформації

max

Наводжу велику кількість прикладів з різних ніш, щоб матеріал можна було максимально легко адаптувати під себе.
Я залишаюся з вами на зв'язку протягом всього періоду навчання. Це означає, що в будь-який момент ви можете мені написати і я вам допоможу. Своїх не кидаю і зі складними питаннями не зливаюся. Гарантую свою допомогу, якщо виникнуть складнощі із застосуванням інструментів на практиці.
Я – не теоретик, а практик з 5-річним досвідом роботи в SMM, і 12-річним досвідом в маркетингу в цілому.
Мій блог @ivanova_secrets – лідер серед акаунтів на тему просування в Інстаграмі, і вже не перший рік утримує цю позицію.
click to view instagram profile

Як проходить
навчання?

Закрита навчальна платформа
Ви отримуєте доступ до закритої навчальної платформи, де розміщені всі уроки і додаткові матеріали. Сайт адаптований для входу як з мобільного телефону, так і з ПК.

Уроки українською мовою, в відеоформаті.
Одразу доступні усі матеріали
Старт навчання у серпні, ви отримуєте доступ одразу до всіх матеріалів. Дивитесь їх у зручний час і виконуєте домашні завдання.
Якщо виникають питання по матеріалам курсу – пишете в коментарях під відео, я відповідаю вам особисто
Тестування для перевірки знань
Серед уроків будуть блоки з тестуванням, щоб ви перевірили, наскільки добре засвоїли матеріал.
Допомагаю безстроково
Доступ до уроків курсу - 4 місяці*. Доступ до чату учасників зі мною і кураторів - безстроковий. Це означає, що ви завжди можете звернутися за порадою і отримати допомогу з усіма питаннями..

*є можливість продовжити доступ ще на 3 місяці, залишивши відгук про курс

Відгуки

жіноча білизна
Доброго дня. Хочу теж поділитися враженнями та результатами. Курс дуже сподобався! Нарешті вдалося усе налаштувати і правильно прив'язати, розібратися, що і за чим.

 Окреме спасибі за можливість спілкуватися в телеграмі і отримувати відповіді на 100500 запитань! Однозначно, це пролило світло на багато нюансів! Ваше терпіння - безмежне!...Дивитися повний відгук
art studio
Мої результати:
- кількість підписників з початкових 250 людей живої іноземної аудиторії стало 1000 (і це я тільки запускала на 3 країни сусідні, а ще попереду всі інші)
- підібрала оптимальний макет і запустила, здавалось, що результати і так хороші, аж тут Яна розповідає про оптимізацію через кнопку просування і ось зміни:
СTR з 1,52 до 2,03
Ціна за клік СPC з 0,13 до 0,764$...Дивитися повний відгук
IT recruiter
Сьогодні я завершила курс і хотіла б також додати кілька слів від себе. В мене експертний блог і я лише на етапі старту, але цей курс допоміг мені розібратись у нюансах таргетингу

Я встигла протестити створення аудиторії, з чим до того мала проблеми і не зовсім розуміла, як краще. Раніше більше “на вмання” запускала рекламу. Також скористалась порадами щодо створення макету і в мене вийшло отримати орієнтовно 260 підписок з реклами...Дивитися повний відгук
IT recruiter
Час коли я передивилась третину курсу, і стала планувати рекламу, співпав з щоденними обстрілами нашого міста. Так як у мене локальний офлайн бізнес (садовий центр/ландшафт), більше половини моєї цільової аудиторії виїхали, і я відклала просування у довгий ящик. Але після спілкування з Яною в директі, все ж вирішила робити таргет. Інколи спішила, не передивившись наступні уроки, намагалась розібратись самостійно (чат в телеграмі ніби давав якийсь пінок постійно))....Дивитися повний відгук
менторка з осмисленого харчування
Яно!
Я дуже вдячна вам і команді за створення цього курсу. Результати за перші тижні тестів дуже вразили, почала з'являтись система, план. Що і коли можна спробувати, протестувати.
Більше ніякого хаотичного просування за неймовірні гроші. Мала ціну за підписника раніше і 30 і 40 гривень...
За час тестів підписалося майже 300 нових людей, активних) Ціна — 7,5 гривень...Дивитися повний відгук
бренд косметики
На курсі була чиста користь без води – все, як я люблю, кожен урок тільки по суті. Чесно, Янусь, твій курс – це найкраще, що траплялося з нашим Інстаграмом.

Буквально з перших уроків я побачила результат – одразу впала ціна за клік і, в принципі, стільки кліків у мене взагалі ніколи не було. Якщо раніше вартість була 0,09 $ - 0,13 $, то після навчання вдалося досягти 0,02-0,05 $ і доходило до 1200 кліків за такою ціною...Дивитися повний відгук
школа польської мови
Ми працювали до війни з таргетологом - пробували і лід-форми, і боти, і сайт, і лід-магніти - результати були так собі. Після ваших рекомендацій - різниця ну дуже відчутна. Ціна за клік 0,07$. На сьогодні витратили на рекламу 39$ і вже продали курсів на 12800 грн. Це курс, який триває щонайменше 2 місяці, тому цю суму можна множити на 2. Плюс маємо більше 100 збережень і постійно приходять нові підписники, тому може хтось пізніше ще купить.
нутриціолог
Яночка, дуже вам вдячна за уроки по таргету. Сьогодні переглядала знову, і по ваших інструкціях у мене +840 підписників за 10 днів. Це найвдаліша реклама евер. Тому сьогодні повторила всі налаштування. Дуже вам дякую, бо саме завдяки вашій інформації я за ваші 2 курса виросла з 2х до 30+ тисяч, і всію налаштовувати рекламу по 0,01-0,02$ за клік. Дякую, що вчите мене і розкриваєте потенціал. Ви чудо.
продаж лосІн, топів та костюмів
Я пройшов ваш курс минулого року і цього місяця отримав показники на 25% кращі, ніж до того мені налаштовували 3 різних таргетолога)
дизайнер інтер’єру
Після розбору таргету у Яни ціна підписника знизилась у ДВА рази. Я не делегую налаштування, тому що на курсі зі всім розібралася сама і не бачу в цьому змісту. Кожного разу радію, що вмію налаштувати кампанію за 10 хвилин і не морочу собі голову з найманими спеціалістами.
продаж тканин і фурнітури
Яна, дякую за інтенсив! Раніше я губилася у великій кількості інструментів, а ти структурувала все на 1-2-3. Простою мовою, з наглядними прикладами. Рекламні кампанії запрацювали, їхні результати зрозумілі, ми почали рухатись вперед. Щиро дякую! P.S. Раніше користувалися кнопкою «Просувати»))
продаж магнітних і скетч карт
Я завжди відкладала рекламу у ФБ в довгий язик, бо вона мені здавалася страшною і незрозумілою.
Після перегляду ваших відео я зрозуміла, що не такий страшний вовк, як його малюють.
Подивилася всі відео на одному диханні. Як завжди, все чітко, структуровано, без зайвої інформації. Сподобалась ваша чесність і відкритість в подачі матеріалу. Видно, що ви цим живете і дійсно хочете допомогти іншим.
таргетолог
Велике дякую, Яна! Це справді перший курс, який дивилася без пришвидшення)) Настільки він інтенсивний і тільки по суті. Ставмла на паузу і одразу пробувала налаштовувати. Дуже грамотно і структуровано!
бренд одягу
 Мені 44 роки. Маленький бізнес. Шукали кожного разу когось, щоб допомогли з налаштуванням таргету. Але результатами були не задоволені. Получався подвійний злив бюджету (оплата за послуги таргетолога та таргетована реклама). Розуміла, що треба брати все в свої руки. Довго вагалась чи вартує проходити навчання. Рекламний кабінет здавався таким незрозумілим і запутаним...Дивитися повний відгук
весільний декор
Курс дуже інформативний. Уроки потрібно дивитись не один раз і постійно щось занотовувати. Ціную вас за те, що кожне слово, кожна думка несе зміст. Дійсно "без води". Я постійно ловила себе на тому, що при повторному перегляді знову і знову вловлюєш нову інформацію. Дякую за курс, будемо експериментувати ❤️І ще окреме дякую за зворотній зв'язок!
психолог
Яна, уроки по таргету - це ідеальні уроки! Все так легко і просто, кожен крок. І страх пропав, а з`явився - кайф! І якийсь азарт від того, що починаєш розуміти, який тепер інструмент у твоїх руках. Більше я не боюсь таргету, а навпаки хочу пробувати нові і нові комбінації. Це тааак цікаво. Дякую за твою роботу! Цей ідеальний внесок у власний та робочий саморозвиток.

Тарифні пакети

* можна продовжити доступ на 3 місяці, залишивши відгук про курс
** можна оформити безвідсоткове розтермінування на 3 платежі від Моно чи Приватбанку
САМОСТІЙНИЙ
Всі уроки курсу
Всі додаткові матеріали
Доступ на 4 місяці*
Відповіді на всі запитання по матеріалам курсу
Доступ до загального чату
18 900 грн**
FULL
Усі уроки курсу
“Сам собі таргетолог”
Безліміт на питання по навчальним матеріалам
Телеграм-чат з підтримкою Яни, кураторів та інших студентів
Доступ до матеріалів 12 місяців
-30%
на пакет з 3 курсів
̶̶36700 ̶г̶р̶н̶
24 900грн

Часті запитання