мінікурс
доступ одразу після оплати

ЕФЕКТИВНІ ПРОДАЖІ

в Інстаграмі

Підійде, якщо у вас вже є заявки і клієнти, але ви хочете максимізувати свій прибуток
Підійде, якщо у вас вже є заявки і клієнти, але ви хочете максимізувати свій прибуток
Як швидко підвищити прибуток без додаткових витрат
Як підняти середній чек
Як конвертувати максимальну кількість запитів у замовлення
Забронювати
місце
Забронювати
місце
Як швидко підвищити прибуток без додаткових витрат
Як підняти середній чек
Як конвертувати максимальну кількість запитів у замовлення
Забронювати
місце
Забронювати
місце

Вам підійде цей курс,
якщо:

багато діалогів завершуються “я подумаю”, відмовою або потенційні клієнти зникають зі зв’язку
ви бажаєте підняти об’єм продажів та та середній чек
ви хочете прорахувати і оптимізувати воронку продажів
ви хочете навчитись ненав’язливо нагадувати про себе клієнтській базі
ви хочете чітко розуміти, що впливає на ваш чистий прибуток і як його покращити
ви бажаєте делегувати і найняти менеджера для діректу

Програма мінікурсу

01
Воронка продажів, шлях клієнта та прорахунок конверсії на кожному етапі
Ви зрозумієте, на якому етапі “відвалюється” найбільше клієнтів і чому продажів менше, ніж хотілося б.
02
Декомпозиція прибутку
Ви чітко зрозумієте фактори, які впливають на прибутковість вашого бізнесу та наскільки суттєво зросте ваш прибуток, якщо покращити конверсію з запитів у продажі.
03
Польове дослідження конкурентів
Ви навчитеся бути ефективним шпигуном :) і підглядати вдалі ідеї, які конкуренти використовують у своїх продажах.
04
Як підняти середній чек
Ви дізнаєтеся прийоми, які дозволять легко підняти середню суму замовлення без впарювання і маніпуляцій.
05
Скрипти продажів
Покрокова інструкція зі створення ефективних скриптів переписок, які допоможуть конвертувати до 80-90% запитів у продажі.
06
Каталог скриптів продажів
Готові варіанти для підвищення середнього чеку, реанімації переписки, відгуків
07
Розбір переписок — на реальних прикладах реальних бізнесів із різних ніш
Ви побачите найрозповсюдженіші помилки, щоб уникати їх у своїх переписках, а також зможете надихнутися вдалими прикладами ефективних продажів, реанімації клієнтів і роботи із запереченнями.
08
Ретаргетинг — відеоінструкція із запуску
Ви дізнаєтесь, як нагадати про себе тим, хто колись купував/зберігав/питався, а потім про вас забув. Як знову з’явитися у їхніх стрічках, витративши на рекламу до $20-30.
09
Як грамотно використовувати акції, знижки та бонуси
10
Робота з менеджером по перепискам
Де шукати, скільки коштують послуги, як технічно організувати доступи.
11
Допоміжні елементи для покращення доступів
12
Огляд українських CRM-систем і для чого вони потрібні в Інстаграмі
Забронювати
місце

Відгуки

@sofa_jewels

ювелірні прикраси

Це мій третій курс від Яни, і як завжди все 10 з 10. Застосовувати знання, звісно, тяжче ніж пройти курс, але перші результати вже є. Наприклад, реанімувати переписки це вже 1-3 продажі з 10 переписок. Без цього були б втрачені клієнти. Розсилка - це ще додаткові клієнти, ретаргетинг також плюс до продажів. Освоєння зустрічних питань та нешаблонних текстів дається трішки тяжче. Дякую, що допомогаєте розвиватись та збільшувати прибутки не маніпуляцією, а дієвими фішками. та турботою про клієнтів. Окреме дякую Яні та Ірині за допомогу в чаті і що не лишаєте один на один з проблемами.

@sl_svitlanalytvynenko

особистий блог

Яно, щиро дякую за твої курси. Я із тих учнів, які зайшли на твою сторінку і зразу зрозуміли, що більше нікуди йти не треба. Я придбала повний пакет із трьох курсів, і отримала потрібну мені інформацію. Для мене твої курси - це як основа основ для новачка (яким я і є). Так багато інформації, що за один раз не все уловила, дивлюсь знову і знову. Твій підхід дійсно дає поштовх, ти відкрила очі на всі інструменти таргетингу для розвитку бізнесу, і я не можу цим не скористатись. Позиціонування та Продажі - стільки нюансів, і все зібрано в один пакет. Розумію, що шанс «вистрілити»...
Дивитися повний відгук

@lon_ukraine

бренд одягу

Курс був більше, ніж очікувала - 12 із 10👌🏼 шикарні розбори всього на прикладах, дуже цінно. Йшла, мабуть, більше за скриптами і розборами помилок в переписці, а отримала ще й знання по фінансам😍 Почала тестуват варіанти зустрічних питань в переписках - 3 з 5 продовжували діалог і робили замовлення. Тож буду працювати далі! Дякую за вашу роботу і отримані знання!

@lovetilo

магазин вітамінів

Використала одну із ваших рекомендацій по ретаргетингу. Налаштувала вчора ввечері рекламу, сьогодні зранку вже +4 замовлення, дохід ~ 4000 грн, на рекламу станом на зараз витрачено менше 2$.

@katerinka_rouge

авторські екскурсії

Надзвичайно доступно презентована інформація курсів. Купувала про таргетинг і продажі, дуже вдале комбо. Проаналізувала свої помилки в попередніх рекламних постах і протестую інформацію на запуску нового продукту в серпні. Щодо продажів, то змогла відновити старі діалоги з клієнтами і доступніше стала презентувати свої послуги за допомогою скриптів. Дякую за такий продуманий продукт!

@moonyband.ua

прикраси

Придбала інтенсив з позиціонування та мінікурс із продажів, бо ні в тому, ні в іншому практичних знань не маю зовсім 🙈 Подача інформації у Яни 🔥Все чітко, структуровано, з реальними прикладами, порівняннями. Купа шаблонів для аналізу своїх даних. Бери і роби.Я ще в процесі вивчення і впровадження, тому не можу поділитися результатами, але вже зараз впевнена, що це навчання варто проходити кожному підприємцю, хто розвиває діяльність в інсті.Яно, дякую вам і вашій команді за якісне й корисне навчання 💜

@marrkkovva

SMM

Проходжу зараз міні-курс «ефективні продажі» - я в захваті! 😍 я СММ-спеціаліст і давно шукала курси, які б точно були корисні. 1 - чат підтримки це щось дуже круте, не як у всіх. Відповідь на усі запитання отримала одразу 🔥🔥🔥 корисно було усе, кожен відео = нові знання, без води і з реальними прикладами. Вже використала знання з прорахунку продажів для клієнта - одразу усе по полицям в голові 🙌🏻 Планую придбати усі три курси, адже впевнена в якості і в те, що буде однозначно щось нове 💌💌💌 Дякую за такі круті продукти на нашому ринку! Це реально топ🔥

@ksyu_2

особистий блог

Я не новачок, тому можу точно сказати, що це навчання дає такі ґрунтовні знання по темі, що впринципі стає дуже легко орієнтуватись куди далі спрямовувати свою увагу в бізнесі. Чи то треба швидко шукати гарного дизайнера, чи то працювати з позиціонуванням і цінами, чи хоча б навчитись аналізувати вже те, що є! Дуже чітка і структурована подача інформації. Жалкую лише, що не зустріла Янин блог роки 4 назад 😅 Курс мене змотивував більше аналізувати, розраховувати і тестувати багато креативів, завжди покладатись на цифри - бо завжди трохи хочеться на інтуїцію))
Дивитися повний відгук

Формат

проходження курсу

01
ЗАКРИТА НАВЧАЛЬНА ПЛАТФОРМА
Після оплати на вашу електронну пошту надійде лист з доступами до навчальної платформи. Сайт адаптований для входу як з мобільного телефону, так і з ПК. Уроки у відеоформаті українською мовою, плюс додаткові PDF чек-листи з найголовнішою інформацією, котрі ви можете зберегти.
02
ОДРАЗУ ДОСТУПНІ УСІ МАТЕРІАЛИ
Ви послідовно дивитеся уроки в комфортному темпі і в зручний час, без прив’язки до групи, графіку і тп. Серед уроків будуть блоки з тестування - щоб перевірити, наскільки добре засвоїли матеріал. Доступ до курсу 4 або 12 місяців з моменту купівлі (залежно від тарифу).
03
ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК І КОМ’ЮНІТІ
Якщо у вас виникають питання - ви можете ставити їх прямо в коментарях під відео.

Також у вартість курс входить безстроковий доступ до закритого
Телеграм-чату, де я з куратором щоденно консультуємо по усім питанням просування. Якщо вам буде щось незрозуміло, знадобляться додаткові приклади, підказки, настанови, поради або чарівний піддупник - ми допоможемо.

Тарифи

*доступне безвідсоткове розтермінування на 3/6 платежів від Моно або Приват

Самостійний
Доступ до усіх уроків
Всі додаткові матеріали
4 місяці доступу до інтенсиву
Безліміт на питання по матеріалам курсу
Безлімітний доступ до закритого чату
8 900 грн *
купити
Full
-30% на пакет з 3 курсів
12 місяців доступу до курсів
Безліміт на питання по матеріалам навчання
Безлімітний доступ до закритого чату
42 700 грн
29 900 грн *
КУПИТИ
продажі закриті
наступний набір у березні

FAQ