СИСТЕМНИЙ

прибутковий бізнес

СИСТЕМНИЙ ПРИБУТКОВИЙ БІЗНЕС в інстаграмі

в Інстаграмі

Ефективні навчальні продукти для власників
комерційних сторінок, експертів та фрілансерів
Навчайтесь, вдосконалюйтесь і покращуйте
результати разом із моєю підтримкою
Ефективні навчальні продукти для власників комерційних сторінок, експертів та фрілансерів

навчання

Доступні програми

Курс “Сам собі таргетолог”

Покрокова інструкція з налаштування таргетованої реклами для вашого Інстаграм-акаунту. Підходить, якщо ви:
новачок і хочете навчитися запускати рекламу
вже запускаєте рекламу, але бажаєте покращити результат
делегуєте рекламу таргетологу, але хочете перевірити якість його роботи
ДЕТАЛЬНІШЕ

Інтенсив з позиціонування, упаковки профілю та підготовки до реклами

Зрозуміла та практична програма для побудови ефективної стратегії ведення акаунту — від позиціонування до того що, коли і як публікувати, щоб профіль приваблював саме цільову аудиторію, конвертував її у клієнтів і приносив продажі.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Мінікурс “Ефективні продажі в Інстаграмі”

Підійде тим, у кого вже є заявки і клієнти, але стоїть завдання збільшити прибуток. Зробимо декомпозицію прибутку, прорахуємо воронку продажів, підвищимо середній чек, створимо ефективні скрипти переписок і запустимо ретаргетинг.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Повний пакет навчання зі знижкою 30%

Поєднання програм, націлені на комплексну роботу та побудову повноцінної стратегії розвитку в Інстаграмі.
ДЕТАЛЬНІШЕ

ПРО МЕНЕ

Основа мого підходу — аналіз і практика, а не дешеві маніпуляції #успішнимуспіхом.

Тому я ніколи не обіцятиму ХХХ грошей за 2 місяці, чарівних таблеток і секретних секретів. Натомість розповім, як реально розробити та реалізувати ефективну стратегію просування в Інстаграмі, скільки часу та зусиль на це піде, скільки це буде коштувати та що без ризику не обійдеться.

Моя суперсила — швидко та доступно пояснювати складні речі простими словами, без води і котиків. А ще терпляче відповідати на 100500 питань і щиро вболівати за результат кожного учня. Якщо готові працювати і дослухатися до порад — запрошую на навчання :)
Яна Іванова
маркетолог
підприємець
12
років стажу роботи маркетологом, cпеціалізуюсь на просуванні малого бізнесу в Інстаграмі.
6
років навчаю підприємців системно розвивати свої сторінки — не просто працювати, а ЗАРОБЛЯТИ в Інстаграмі, збільшувати прибуток і середній чек.
10 000+
людей пройшли навчання в одній з найбільших онлайн-шкіл України, яку створила я.
2
квіткові крамниці, які ми відкрили разом із чоловіком у Львові.

Переваги навчання у мене

01

Результативність

02

Практичність

Я не теоретик, а практик — з величезним стажем і досвідом власного бізнесу. В уроках ви отримуєте тільки головне, актуальне і те, що вже перевірено та точно принесе результат. Застосувавши хоча б 30% знань, ви одразу помітите покращення. Моя суперсила — доносити складну інформацію зрозумілою мовою та без води. Студенти наголошують на цьому в кожному другому відгуку, бо це справді рідкісний формат онлайн-навчання.

03

Підтримка та ком’юніті

Якщо у вас не вийде застосувати якісь інструменти на практиці – ви завжди можете звернутися до мене, отримати відповіді на усі питання, поради та підтримку. Разом із доступом до матеріалів будь-якої програми ви отримуєте доступ і до спільного Телеграм-чату. У ньому є я, моя команда та спільнота студентів — ваших колег-підприємців.

Ми щодня розбираємо нюанси та проблеми просування бізнесу. Доступ до чату є необмеженим, отже навіть після завершення доступу до курсу ви матимете можливість звернутися за порадою.

04

Системний підхід

Я знаю на власному досвіді та досвіді тисяч клієнтів, що успішний бізнес будується кропіткою роботою над усіма його складовими. Бізнес — це система. Від базового розуміння, кому та що ви насправді продаєте, до повернення колишніх клієнтів ретаргетингом.

Тому на системне навчання в нас діє знижка 30%, а термін доступу 12 місяців. Ми вболіваємо за покращення всіх бізнес-процесів і заохочуємо студентів до комплексної роботи.
Перейти до програм